Ergonomiczne krzesło biurowe z regulacjami Ventiler to odpowiedź na potrzeby pracowników biurowych. Mechanizmy regulacyjne oraz sama konstrukcja krzesła sprawiają, że nawet wielogodzinna sesja za biurkiem okaże się przyjemnością! Krzesło polecamy do wnętrz pracowniczych, a także domowego gabinetu i pokoju nastolatka.
Ergonomiczne krzesło biurowe na kółkach Ventiler tapicerowane jest czarną siatką, która ułatwia cyrkulację powietrza, co zdecydowanie podwyższa komfort użytkowania. Podstawa produkowana jest z wytrzymałego nylonu. Krzesło biurowe posiada certyfikat BIMFA, co świadczy o jego wysokiej jakości wykonania.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 66,5 / 68 / 110-120 cm |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 50 / 52,5 / 47-57 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 66,5 / 68 / 110-120 cm |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 50 / 52,5 / 47-57 cm |
| Wysokość podłokietnika | 66-76 cm |
| Wykończenie siedziska | z tkaniny |
| Wykończenie podstawy | z tworzywa sztucznego , na podstawie plastikowej |
| Podstawa | na krzyżaku |
| Podłokietniki | z podłokietnikami bez regulacji |
| Wykończenie podłokietników | z podłokietnikami nylonowymi |
| Wysokość oparcia | z niskim oparciem |
| Obracanie | obrotowe |
| Rozkładanie | nierozkładane |
| Kółka | z kółkami |
| Wytrzymałość | o standardowej wytrzymałości |
| Zagłówek | z zagłówkiem regulowanym |
| Mechanizm | z mechanizmem Multiblock |
| Typ oparcia | z oparciem z siatki |
| Podparcie lędźwiowe | bez podparcia |
| Haft | bez haftu |
| Podnóżek | bez podnóżka |
| Funkcja masażu | bez funkcji masażu |
| Regulacja wysokości | z regulacją |
| Sztaplowanie | niesztaplowane |
| Pikowanie | niepikowane |
| Zastosowanie | biuro |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | czarny |
To co robicie jest spójne. Strona Internetowa wzbudza zaufanie. Macie towar w magazynie. Przesyłki przychodzą sprawnie. To jest dokładnie to o co chodzi.