Poszukujesz ławy pokojowej, która stanie się oryginalną ozdobą Twojego salonu? Lepiej trafić nie mogłeś! Przedstawiamy Ci designerski stolik Wave, obok którego z pewnością nikt nie przejdzie obojętnie! Model ten za sprawą swojej konstrukcji z łatwością wkomponuje się w aranżacje w stylu industrialnym oraz loftowym. Niewątpliwym atutem tego produktu jest jego dostępność w kilku wersjach kolorystycznych, dzięki czemu wybór odpowiedniego modelu jest znacznie ułatwiony. Na blacie stolika możesz odłożyć kubek z kawą bądź pilot, a wyprofilowana podstawa może pełnić funkcję dodatkowej przestrzeni do przechowywania gazet, a także książek.
Blat stolika Wave wykonany jest z litego drewna dębowego, dostępnego w kilku wariantach kolorystycznych oraz selekcjach, natomiast do produkcji podstawy użyto stali w kolorze pomarańczowym. Zaproś stolik kawowy Wave do swojego salonu i ciesz się jego funkcjonalnością!
Projektant: Wiktoria Mańkowska
Czy ten model wpadł Ci w oko? Złóż zamówienie i ciesz się niezwykle oryginalnym designem w swoim wnętrzu!
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 80 / 80 / 46 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 80 / 80 / 46 cm |
| Grubość blatu | 30 mm |
| Wykończenie blatu | drewniane |
| Wykończenie podstawy | metalowe |
| Długość blatu | o długości ok. 80 cm |
| Głębokość blatu | o głębokości ok. 80 cm |
| Rozkładanie | nierozkładane |
| Kółka | bez kółek |
| Podnoszenie | niepodnoszone |
| Połysk | bez połysku |
| Kształt blatu | okrągłe |
| Półka | bez półki |
| Ilość stolików w zestawie | 1 |
| Szuflada | bez szuflady |
| Rodzaj szkła | bez szkła |
| Ilość nóg | pozostałe |
| Styl | w stylu industrialnym |
| Kolor | brązowy , dąb |
Meble na zamówienie, dotarły w stanie nieuszkodzonym, solidnie zabezpieczone. Wszystko zgodnie z tym co napisane na stronie.